تشخیص محصولات اورجینال شرکت GDI یونان

تشخیص محصولات اورجینال شرکت GDI یونان

تشخیص محصولات اورجینال شرکت GDI یونان .هدف از ارائه این مطلب این است که شما بتوانید محصولات اصل و باکیفیت را خریداری کنید و از کلاهبرداری های رایج جلوگیری کنید.

شرکت GDI یونان یکی از شرکت های مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع سیستم های سه بعدی و مقاومت سنج های القایی وردیاب های متعدد است.

یکی از مطرح ترین سیستم های سه بعدی این شرکت اسکنر اگزاماینر است که می تواند انواع فلزات و فضاهای خالی را به خوبی تشخیص دهد.

مناطق مرطوب و نیمه مرطوب از مکان های ایده آل برای کاوش با این سیستم است. از ردیاب های مطرح این شرکت یونانی می توان به ردیاب ریفایندر اشاره نمود.

که می تواند تا فاصله 2000 متری و عمق 8 متری انواع فلزات مانند طلا، نقره، مس، فضای خالی و… را تشخیص دهد. اما لازم است تا بتوانید روش تشخیص فلزیاب اورجینال GDI یونان را بیاموزید.

تشخیص محصولات اورجینال شرکت GDI یونان

داستان تقلب:

این شرکت محصولات بسیار با کیفیتی را تولید می کند. اما جنس های تقلبی و فیک در بازار باعث شده است که این شرکت گاهی خوش نامی خود را در ایران از دست بدهد. شرکت GDI نیز که از این محصولات بی کیفیت در ایران و چین مطلع شده است، در صدد مبارزه برآمده است. در همین راستا روش هایی را برای تشخیص اجناس اصل ارائه داده است. در این مطب ما می خواهیم این راهکار ها را برای تشخیص فلزیاب اورجینال GDI یونان را در اختیار شما قرار دهیم.

روش های تشخیص اصالت محصولات شرکت GDI یونان :

استعلام از طریق ارسال و مطابقت شماره سریال یک دلاری و شماره سریال دستگاه !

💵 The dollar serial number PLUS the detector serial number. If both these numbers match we reply back immediately and confirm that your Rayfinder, Geo Examiner or X-Finder detector is original or fake.

1⃣ استعلام از طریق ایمیل :
💻 Email : Detect@Otenet.GR

2⃣ استعلام از طریق وایبر :
📲 Viber : 0030 6985600095

3⃣ استعلام از طریق واتس اپ :
📲 WhatsApp : 0030 6985600095

نحوه استعلام محصولات gdi یونان

وبلاگ فلزیاب اطلس خرسند است که برای خرید شما امنیت و آرامش را به ارمغان بیاورد.

لینک محصولات

لینک سایت Gdi

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.