آموزش فلزیاب اسکنر exp 4500 pro

آموزش فلزیاب اسکنر exp 4500 pro

آموزش فلزیاب اسکنر exp 4500 pro ساخت okm آلمان کاری از گروه بزرگ آموزشی فلزیاب اطلس.در این مطلب با معرفی و آموزش این فزیاب قدرتمند در خدمت شما هستیم.

  • ساخت OKM آلمان
  • سیستم کارکرد Magnetic
  • دو مدل پرو و پرو پلاس
  • اکتشاف طلا، حفره، تونل و…
  • دارای آنتن های GPR و super sensor
  • اسکن های سه بعدی
  • عمق کاوش 25 متر
آموزش فلزیاب اسکنر exp 4500 pro

کاوش فضاهای خالی

فلزیاب ای ایکس پی 4500 EXP با داشتن امکانات و تکنولوژی بالا میتواند برای تمامی انواع کاوش ها بسیار مناسب باشد و در هر زمینه ای نتایج خوبی به همراه اشته باشد.
این فلزیاب برای یافتن فلزات با ارزش و فضاهای خالی یکی از پیشرفته ترین دستگاه های تصویری محسوب میشود. که همه از کارکرد آن راضی بوده اند و افراد استفاده کننده آن را به عنوان یکی از بهترین ها به دیگران معرفی میکنند.
ردیاب ای ایکس پی 4500 از تولیدات شرکت او کا ام OKM آلمان است که محصولات فوق العاده با کیفیتی تولید میکند و این محصول نیز همچون سایرین جزو بهترین ها می باشد. و این دستگاه تکامل یافته مدل EXP 4000 است.

نفوذ در اعماق

فلزیاب ای ایکس پی 4500 با داشتن عمق کاوش 25 متری و امکاناتی نظیر نشان دادن سه بعدی تصاویر و دیگر قابلیت ها میتواند برای یافتن دفینه ها , سکه ها , جواهرات , تونل ها و حفرات و… مناسب است.
میتوان با استفاده از حالت کاربری GROUND SCAN میتوان تصاویر سه بعدی را بر روی نمایشگر مشاهده کرد همزمان با اینکه دستگاه مشغول اسکن است و برای نمایش بهتر داده ها میتوانید این اطلاعات را به سیستم انتقال داده و آنرا بصورت سه بعدی مشاهده کنید.
مجهز به سیستم Tunnel Sensor برای اکتشاف تونل ها و فضا های زیر زمینی است که میتوان با استفاده از آن مقبره های مخفی را کشف کرد و دارای سیستم super sensor برای افزایش دقت و عمق کاوش است تا اپراتور بتواند کارکرد بهینه تری داشته باشد.

سیستم magnetometer

همچنین برای یافتن فلزات فرومغناطیسی این دستگاه به سیستم magnetometer است که میتوان از آن در مکان هایی استفاده کرد که دارای ناهنجاری مغناطیسی باشند.
گنجیاب EXP 4500 میتواند در هر نوع محیطی به کاوش بپردازد و سازگار با تمام شرایط آب و هوای و زمین های مختلف است. که میتوان از این دستگاه در زمین های بیابانی , شوره زار , کوهستان , جنگل و … استفاده کرد
همچنین این دستگاه مجهز به سیستم Discrimination جهت تفکیک فلزات بر اساس گرانبها و با ارزش بودن آنهاست .
اسکنرEXP4500 درای قابلیت حمل و نقل آسان است. و بدلیل کوچکی اندازه آن میتوان بدون هیچ مشکلی آنرا به مکان های دلخواه حمل کرد.

سیستم GPS

با استفاده از سیستم GPS تعبیه شده در دستگاه میتوان مکان های کاوش شده را مورد بررسی قرار داد. و در صورت فراموشی اسکن منطقه ای دوباره در آنجا به اسکن بپردازید.
شرکت سازنده این دستگاه برای کارکرد بهتر این دستگاه آنرا به چندین آنتن GPR نیز مجهز کرده است. و این آنتن ها دارای اندازه های مختلف هستند که بسته به نوع محیط و نیاز شما میتوانید یکی از ابعاد 25 , 50 , 75 , 100 استفاده کنید.
علاوه بر انجام اسکن تصویری و سه بعدی این دستگاه فلزیاب میتواند با استفاده از ویژگی FS-Thermoscan اسکن گرمایی انجام دهد. و تصاویر را بر حسب مادون قرمز نشان دهد .
همچنین دارای حالت کاربری Pin pointer جهت کشف مکان دقیق اهداف اسکن شده است. و این دستگاه از 10 زبان پشتیبانی میکند که زبان فارسی نیز در میان این زبان ها قرار دارد.

رو نمایی از نسخه جدید اسکنر پر قدرتexp 4500 pro محصول شرکت okm آلمان

آموزش اسکنر exp 4500 pro در زمین تست ، محصول شرکت okm آلمان

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

فیلم نحوه اسکن کردن دقیق با اسکنر exp4500 و سوپر سنسور روی شابلون

تفکیک فلز با ارزش و بی ارزش با اسکنر exp4500

اسکنر exp4500 pro محصول شرکت okm آلمان، تحویلی برای مشتریان محترم

اسکنر exp4500 pro تحویلی به مشتریان محترم

تفکیک فلز با ارزش و بی ارزش با اسکنر exp4500

اسکنر exp4500 pro محصول شرکت okm آلمان، تحویلی برای مشتریان محترم

اطلاعیه : ورود مدلهای تولید 2020 شرکت okm

لینک محصولات او کی ام شرکت فلزیاب اطلس

لینک سایت okm

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.