آموزش اسکنر جیو اگزاماینر محصول شرکت GDi یونان

آموزش اسکنر جیو اگزاماینر Geo Examiner

آموزش اسکنر جیو اگزاماینر Geo Examiner تهیه و تمظیم از شرکت فلزیاب اطلس .در این آموزش چند نمونه از حالتهای اسکن تصویری را بررسی میکنیم.

‍ معرفی اسکنر GEO EXAMINER

اسکنر اگزاماینر ساخت شرکت GDI یونان می باشد. دستگاهی جیوفیزیکال برای کاوش های باستانی و ثبت و ضبط تصاویر سه بعدی 3D است. اسکنر اگزاماینر دارای امکانات بی نظیری است و می تواند به اپراتور در شناسایی اهداف زیر زمینی کمک نماید.

اگزاماینر یکی از بهترین اسکنرهای سه بعدی در بازار اسکنرهای سه بعدی است که می تواند در عمق های متفاوت اهداف فلزی و فضاهای خالی را شناسایی نماید. یکی از نقاط قوت این دستگاه بدست آوردن عمق دقیق اهداف است این دستگاه قادر است عمق را بدون کمترین خطا و دقت بالایی نمایش دهد.

دارای مگنتومتر قوی و حساس برای اندازه گیری مغناطیس زمین است. اسکنر Geo Examiner دارای امکانات و وسایل جانبی است که تهیه بعضی از آنها اختیاری است. از عمق نفوذ بسیار خوبی برای فلزات و فضاهای خالی برخوردار است.

عمق نفوذ اگزاماینر در زمان استفاده از اسکنر به فاصله بین پراب ها بستگی دارد یعنی هر اندازه فاصله بین میله ها بیشتر باشد به همان اندازه میزان عمق افزایش می یابد. اگزاماینر در صورتی که اورجینال باشد یکی از بهترین دستگاه های تصویری برای مناطق شمالی و مرطوب و نیمه مرطوب است.

ویژگیها

  • مناسب برای کاوش های باستان شناسی
  • قابلیت استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی
  • دارای بالانس عالی برای حذف تاثیر عوامل محیطی
  • دارا بودن بوسترهای تقویت کننده سیگنال اهداف
  • قابلیت شناسایی انواع فلزات و فضاهای خالی
  • امکان اسکن برداری به صورت دستی و یا اتوماتیک
  • تفکیک فلزات بر اساس فلزات آهنی و غیر آهنی
  • امکان تشخیص سایز و عمق هدف

قدرت پردازش

اسکنر اگزاماینر از 4 پراب برای اندازه گیری مقاومت استفاده می کند. مقاومت خاک می تواند به دلیل وجود فلز یا فضای خالی متغییر باشد. در این روش کاری با کادر بندی زمین مورد کاوش می توان تصویری واضح از زیر زمین بدست آورد.

با استفاده از نرم افزار دستگاه داده ها را تحلیل کرد و عمق و حجم فلز و یا فضای خالی را بدست آورد. عمق بدست آمده با کمترین میزان خطا قابل اندازه گیری است.

اسکنر اگزاماینر وسیله ای مناسب برای حذف فلزات ریز و سطحی است و از جمله دقیق ترین ابزارهای بررسی خاک برای شناسایی اهداف احتمالی مانند انواع فلزات و فضاهای خالی است.

هر اندازه میزان رسانایی فلزات بیشتر باشد به همان اندازه میزان و احتمال یافتن آن در خاک بیشتر است. فلزاتی مانند طلا و نقره و مس از رسانایی بالایی برخوردار هستند.

Interface یکی از قطعات اساسی دستگاه اگزاماینر است که تمام کارهای این دستگاه توسط این قطعه انجام می شود موارد متعددی از فروش Interface های جعلی در بازار مشاهده شده است. لطفا قبل از خرید اسکنر اگزاماینر با شرکت GDI یونان تماس بگیرید

نمونه هایی از اسکن های GEO EXAMINER

اسکن شماره 1 :
لوله آهنی به طول 80 سانتی متر

اسکن شماره 2 :
تونل به طول 7 الی 8 متر

اسکن شماره 3 :
1 عدد سرنیزه در جعبه چوبی

آموزش اسکنر جیو اگزاماینر Geo Examiner

نمونه هایی از اسکن های GEO EXAMINER

اسکن شماره 4 :
گنج در خرابه های خانه

اسکن شماره 5 :
47 عدد سکه نیکل، 2 عدد سکه طلا، قمقمه آب آلمینیومی و کیف تپانچه چرمی

آموزش اسکنر جیو اگزاماینر Geo Examiner

لینک محصولات

لینک سایت Gdi

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.