آموزش فلزیاب ریلایک Relic

آموزش فلزیاب ریلایک Relic

آموزش فلزیاب ریلایک Relic

آموزش فلزیاب ریلایک Relic استریکر تهیه و تنظیم در شرکت فلزیاب اطلس ، این فلزیاب به دلیل حساسیت بالایی که دارد می تواند انواع فلزات مختلف را به طور دقیق تشخیص دهد.این فلزیاب ساخت کمپانی دتیچ کشوربلغارستان است.

عملکرد

دستگاه فلزیاب یک میدان مغناطیسی در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می کند.در زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار گیرد.شدت میدان مغناطیسی تغییر یافته ودستگاه فلزیاب با احساس این تغییرات .متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود می شود و آنرا آشکار می کند.

همچنین به امکان تشخیص جنس فلز بوسیله فلزیاب تفکیک گفته می شود.با تفکیک فلزات امکان شناسایی و طبقه بندی فلزات مختلف فراهم شده و اپراتور دستگاه با تنظیمات مختلف نسبت به کشف فلزات گرانبها و تفکیک آن از فلزات آهنی تنظیمات خود را اعمال مینماید.

آموزش فلزیاب ریلایک Relic

قدرت نقطه زنی این دستگاه بسیار بالاست . همه تنظیمات دستگاه برای اپراتور بسیار ساده و به طور خودکار می باشد به دلیل استفاده این دستگاه از تکنولوژی پالس القایی در همه نوع خاک از زمینهای آبی تا مناطق خشک و شوره زار قدرت تشخیص و تفکیک دقیق دارد .

آموزش بالانس کردن و تنظیمات نقطه زن ریلایک

قسمت اول

قسمت دوم

کاتالوگ فارسی نقطه زن ریلایک

لینک سایت اطلس

لینک کانال اینستاگرام

نکته

توجه داشته باشید که محصولات پیشنهادی شرکت اطلس که مدل و امکاناتشان در کاتالوگ شرکت موجود است کاملا اصل می باشد و توسط تیم فنی و مهندسی تست شده اند. قبل از خرید هرگونه سیستم فلز یاب کیفیت و کارایی و قیمت شرکت فلزیاب اطلس را با سایر شرکت ها مقایسه نمایید.

همچنین کارشناسان فروش ما آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید فلزیاب به شما خریداران محترم در سراسر کشور می باشند.لازم به ذکر است که محصولات ما به دلیل برخورداری از گارانتی بین المللی دارای اصالت است. و ضمانت کارکرد دستگاه برای عزیزان اپراتور وعلاقمند به کاوش تضمین شده است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.