تست عمق فلزیاب gpz7000 simplex

تست عمق فلزیاب gpz7000 simplex

تست عمق فلزیاب gpz7000 simplex کاری از گروه بزرگ آموزشی شرکت فلزیاب اطلس.در این مطلب با تست عمق این دو فلزیاب در خدمت شما هستیم.

عملکرد دستگاههای فلزیاب

دستگاه فلزیاب یک میدان مغناطیسی در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می کند.در زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار گیرد.شدت میدان مغناطیسی تغییر یافته ودستگاه فلزیاب با احساس این تغییرات .متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود می شود و آنرا آشکار می کند.

همچنین به امکان تشخیص جنس فلز بوسیله فلزیاب تفکیک گفته می شود.با تفکیک فلزات امکان شناسایی و طبقه بندی فلزات مختلف فراهم شده و اپراتور دستگاه با تنظیمات مختلف نسبت به کشف فلزات گرانبها و تفکیک آن از فلزات آهنی تنظیمات خود را اعمال مینماید.

قسمت اول: معرفی فلزات تست شده

دوم: متراژ طاقچه های تست شده

سوم: تست نقطه زن simplex محصول شرکت نوکتا ترکیه

چهارم: تست نقطه زن gpz 7000 محصول شرکت ماینلب

تست یک سکه کوچک در فاصله ی ۶۰ سانتی، توسط نقطه زنی پر قدرت Gpz7000 با کویل ۱۹ اینچ محصول ماینلب استرالیا

تست بینظیر از gpz 7000

نمودار میزان عمق زنی gpz 7000 با کویل 19 اینچ سوپر دی با سایر محصولات

تست عمق فلزیاب gpz7000 simplex

بخش محصولات ماینلب شرکت فلزیاب اطلس

لینک کانال اینستاگرام

سایت نوکتا

نکته

توجه داشته باشید که محصولات پیشنهادی شرکت اطلس که مدل و امکاناتشان در کاتالوگ شرکت موجود است کاملا اصل می باشد و توسط تیم فنی و مهندسی تست شده اند. قبل از خرید هرگونه سیستم فلز یاب کیفیت و کارایی و قیمت شرکت فلزیاب اطلس را با سایر شرکت ها مقایسه نمایید.

همچنین کارشناسان فروش ما آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید فلزیاب به شما خریداران محترم در سراسر کشور می باشند.لازم به ذکر است که محصولات ما به دلیل برخورداری از گارانتی بین المللی دارای اصالت است. و ضمانت کارکرد دستگاه برای عزیزان اپراتور وعلاقمند به کاوش تضمین شده است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.